Detaylar

Kategori Siyasi Kurumlar - Örgütler
Yayıncı Kaynak Yayınları
Liste Fiyatı 30.00
Format KiTAP
Barkod 9789753436168
Yayın Tarihi 2014-08-00
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 2.Baskı
Sayfa Sayısı 612
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 140 X 200

Fethullah ve Susurluk

Bu kitabın adı, Devletin Gözüyle Susurluk, Fethullah ve Ergenekonda olabilirdi. MİT'in Susurluk Raporu, Kutlu Savaş Susurluk Raporu, TBMM Susurluk Araştırma Komisyonu Raporu, Emniyet Genel Müdürlüğü Fethullah Raporları, Jandarma Genel Komutanlığı Fethullah Belgeleri...

Bu kitabın incelediği Susurluk-Fethullah-Ergenekon ilişkisinin somut, inkâr edilemez ve çürütülemez kanıtları bu devlet belgelerindedir.

1970'lerden beri Gladyo eylemleri mağdurlarının avukatı, bir Gladyo eylemi olan Ergenekon tertibinin sanığı ve devrimci siyasetçi olarak bu terör örgütünün izini süren Nusret Senem, 40 yıllık bilgi ve deneyim birikiminin ürünü olan bu kitapta, Susurluk olayları ile ABD, CIA, NATO, Fethullah cemaati ve bunların hepsi ile Ergenekon tertibi arasındaki derin bağları ortaya koymaktadır.

Senem kitap boyunca, gerçekliği inkâr edilemez ve tartışılamaz sayısız olguya dayanarak şu temel gerçeği bir daha kanıtlamaktadır: ABD ve NATO'suz bir Gladyo olamayacağı gibi; mason locaları, NGO elitlerinin kurduğu vakıf ve kulüpler, tarikat ve cemaatler, mafya aileleri, aşiretler, faşist parti ve dernekler gibi kapalı, sıkı iç hiyerarşisi olan sistemin sivil yapılarına dayanmayan bir Gladyo örgütlenmesi de olmaz.

Emeği Geçenler

Yazar   : Nusret Senem

Satış

% 15
indirim
25.50
Liste Fiyatı : 30.00
Kazancınız : 4.50
 Favorilere Ekle
Ürün Tükendi.