Yazar : Brenda Joyce
Çevirmen : Özgü Çelik
Editör : Nilüfer Altınel
Yayıncı : Pegasus Yayıncılık
Fiyat: 26.91 TL   Liste Fiyatı : 29.90 TL
Ürün Satışta. % 10 İndirim
Barkod-ISBN : 9786055360399
Yayın Tarihi : 2011-12-09
Yayın Dili : Türkçe
Orjinal Adı : Maskeli Balo
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Sayfa Sayısı : 464
Kapak : Karton
Kağıt : 2.Hamur
Boyut : 135 X 215
Basım Yeri : İstanbul
Hakkında
Yorumlar
Resimler ve Dosyalar
Utangaç Elizabeth Anne Fitzgerald, katıldığı ilk maskeli baloda çocukluğundan beri âşık olduğu Tyrell de Warenneden, bahçede gizlice buluşma teklifi alınca şaşkına döner. Kaderin bir cilvesiyle, bu gizli buluşma gerçekleşmez ama o gece, Lizzienin yaşamında bir dönüm noktası olur.

İki yıl sonrasında Lizzie, kucağında onun çocuğu olduğunu iddia ettiği bir oğlanla kapısını çaldığında şaşırma sırası bu kez Tyrell de Warennededir. Tyrell, Lizzieyi çok iyi hatırlamaktadır ve çocuğun babası olmadığını bilmektedir. Bu genç kadın, Tyrelle ne tür bir oyun oynamaktadır? Elizabeth Anne Fitzgerald fettan bir kadın mıdır, yoksa göründüğü kadar masum birisi midir? İnkâr edilemeyecek denli tutkulu bir aşkı ne bir skandal ne de bir entrika engelleyebilir

Sırların, entrika ve yalanların ağına yakalanmış iki âşığın tutkulu hikâyesi. Cüretkâr tarihî romanslardan hoşlananlar bu kitaptan kesinlikle keyif alacaklar.
-Booklist

Aşkın, aldatma, skandal ve gururun üstesinden geldiği; duygusal ve sürükleyici bir romans Akıllı, çekici ve güçlü karakterlerle kurulmuş, keyifli bir aşk hikâyesi. Brenda Joyceun yeni kitabı, bütün romans okurlarına büyük zevk verecek.
-RT Book Reviews

Okuyucu Yorumları