Fiyat: 3.40 TL   Liste Fiyatı : 4.00 TL
Ürün Tükendi. % 15 İndirim
Barkod-ISBN : 9789750404344
Yayın Tarihi : 2007-12-06
Yayın Dili : Türkçe
Orjinal Adı : Belalı Aşk
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Sayfa Sayısı : 151
Kapak : Karton
Kağıt : 2.Hamur
Boyut : 135 X 215
Basım Yeri : İstanbul
Hakkında
Yorumlar
Resimler ve Dosyalar
Kırklı yaşlarını sürmekte olan Delia´nın doğum gününde, annesi Amalia denizde boğulmuş olarak bulunur. Üzerinde lüks bir mağazadan alınmış sutyenden başka bir şey yoktur. Annesiyle ilişkilerinde sürekli sorun yaşayan Delia, onun ölümünün ardındaki gerçekleri bulmak zorunda hisseder kendini. Geçmişten gelen gizemli bir adamın Amalia´ya yönelik hastalıklı tutkusunu keşfeder. Delia bu adamın peşine düştükçe, geçmişin tozlu katmanlarında unutulmuş, özellikle unutulmak istenmiş anılar yavaş yavaş gün yüzüne çıkacak ve annesinin sırları, aslında Delia´nın sırlarını aydınlatacaktır.

Mahzende sevişen bir kadın ile bir erkek, kocasından dayak yiyen bir kadın, kıskançlığın akıl almaz işler yaptırdığı bir adam ve sözlere dökülemeyecek bir korku gibi bölük pörçük görüntülerin peşinden sürüklediği Delia, geçmişine, annesine ve asıl önemlisi, kendisine ulaşmak için sancılı bir yol katetmek zorunda kalacaktır.

Belalı Aşk yetişkin bir kadının, çocukluğunun karanlık dehlizlerinde yaptığı gezintiyi, çarpıtılmış gerçekleri keşfetmesini çarpıcı ve yer yer irkiltici bir dille aktarırken, hayranlığın öfkeye, aşkın kıskançlığa ve şiddete dönüştüğü bir kesit sunuyor okurlara.
Sen Gittin Gideli kitabının yazarı Elena Ferrante´nin yeni Kitabı

Okuyucu Yorumları