Hayatınıza Yeni Bir  Sayfa Açın
Yazar : John Izzo
Yayıncı : Pegasus Yayıncılık
Fiyat: 22.50 TL   Liste Fiyatı : 25 TL
Ürün Satışta. / % 10 İndirim
Hakkında
Yorumlar
Özellikler
Diğer Resimler
Ölmeden Önce Keşfetmeniz Gereken 5 Sır kitabının yazarı

HAYATIN NEŞESİ VE MUCİZELERİNİN YENİDEN KEŞFİ

Yaşlanmak fakat yine de çocukken sahip olduğumuz o merak hissini kaybetmemek ve hayatta olmanın neşesini her gün deneyimlemek mümkün mü? Akşam haberlerini izledikten sonra bile, işimizdeki ve hayatımızdaki ideallerimize tutunmayı başarabilir miyiz? Çevremizdeki dünyayı değiştirme gücümüz var mı?

Hayatınıza Yeni Bir Sayfa Açın hayatın neşesini ve mucizelerini her yaşta yeniden keşfetmekle ilgili. Yazarın kendi benzersiz deneyimleri babasının ölümü, büyükbabasıyla yaptığı bir kayık gezintisi, ilk gerçek işi, ilk aşkı, aileden birinin intiharı, cesaretleriyle hatırladığı öğretmenleri ve bir lider, bir âşık, baba ve bir arkadaş olarak deneyimleri üzerine kurulu olan bu kitapta, John Izzonun merak uyandıran öyküleri, kendi hayat öykülerinizle yeniden bağlantı kurmanız ve onlardan dersler çıkarmanız için sizi cesaretlendirecek.

Bu harika bir kitap... Yaşama isteğinizi ve dünyayı daha iyi bir yer haline getirme arzunuzu yeniden alevlendirecek.
Laurie Beth Jones

Bu kitabı ilk aldığımda elimden bırakamadım. Her öykünün değerli bir mesajı var. En sıradan deneyim bile, var olmanın o saf neşesini yeniden keşfetmemize yardımcı olabilir...
Monika Merz, Genel Müdür, Toys RUs

Kariyerinizin ortalarında veya orta yaşlardaysanız ve hayatınızın en iyi döneminin bittiğini düşünüyorsanız, bu kitabı bir an önce okuyun... Kitaba tekrar ve tekrar geri dönün. Bu kitap bir gençlik pınarı!
Beverly Kaye, CEO

En iyi halinizi yeniden keşfetmenizi sağlayacak derinlikli bir kitap.
Robin Sharma, yazar

Izzonun merak uyandıran mesajları, hayata ve toplumun bir bütün olarak gelişimine dair bakış açımızı derinden ve kalıcı olarak değiştirme potansiyeline sahip.
Lloyd Hill, CEO, Applebees International

Okuyucu Yorumları

Sayfa : 232
Ebat : 135 X 210
Basım Yeri : İstanbul
Basım Tarihi : 2013
Barkod-ISBN : 9786053431374
Diğer dosyalar ..