Beden Diliniz Sözcüklerden Daha Etkilidir
Fiyat: 16.00 TL   Liste Fiyatı : 16 TL
Ürün Tükendi.
Hakkında
Yorumlar
Özellikler
Diğer Resimler
Sözel olmayan zekâ -iş dünyasında başkalarını etkilemek ve değerlendirmek için-sö­zel olmayan işaretleri yorumlama ve kullanma yeteneği- bir sırdır. Çok satan yazar ve davranış uzmanı Joe Navarro bu kitabında toplantılarda, iş görüşmelerinde, pazarlıklar­da, sunumlarda, iş yemeklerinde ve daha pek çok ortamda -ki bunlar arasında sıklıkla kararlarımızı ve itibarımızı da etkileyen günlük iletişimimiz de bulunmaktadır- gerçekte neler söylendiğinin şifrelerini nasıl çözeceğimizi gösteriyor. Kariyerinize hızlı bir başlangıç yapabilir, pazarlıkları sonuçlandırabilir, müşterilerinizi elinizde tutabilir, yenilerini garanti­leyebilir ve şirketinizi güvenle yönetebilirsiniz; yeter ki şunları keşfedin:
Beden dilini okumayı ve kaygı, çatışma ya da şüphenin sözel olmayan ipuçlarını telefon da bile olsa okuyun.
Hayati önem taşıyan ilk izlenim konusunda uzmanlaşmayı ve ortamları, oturma düzenini, jestleri etkilemek ve cezbetmek için kullanın.
Yanlış mesaj gönderen alışkanlıkları tanımayı ve duruşun, iş uygulamalarının, işyeri alanlarının, hatta elektronik alışkanlıkların insanlar hakkında neler söylediğini öğrenin.
Kişisel alanda en iyi el sıkışma tekniklerine, cinslerarası hassasiyet ve kültürel farkındalıkla sahip olun.

Okuyucu Yorumları

Sayfa : 292
Ebat : 135 X 195
Basım Yeri :
Basım Tarihi : 2012
Barkod-ISBN : 9786051066196
Diğer dosyalar ..